pátek 12. června 2015

Cognac Leyrat Lot 71 Chai de la Distillerie

O značce koňaku Leyrat, který vyrábí Domaine de Chez Maillard ve vesnici Claix, jsem před časem psal. První ochutnaný koňak byl Leyrat Lot 50 Chai Ancestral, který vznikl v omezené sérii pro britského importéra. Bohužel už není. Sud je prázdný.

Tentokrát jsem otevřel Leyrat Lot 71 Chai de la Distillerie. Koňak vznikl blendem tří pálenek starších 30 let. Co se týká jeho dostupnosti, tak to opět není žádná velká sláva. I na mém oblíbeném MasterOfMalt.com je již vyprodán. V Česku jsou k dostání spíše klasické řady této značky. Napsal jsem pro jistotu Elodie Abécassis, jestli koňak mají. 

A jak mně koňak chutnal? 
Zde je pár poznámek z ochutnávky:

Barva: zlatavá barva s bronzovými odstíny

Vůně: sušené ovoce, koření a dubové dřevo

Chuť: plná, bohatá, hřejivá

Závěr: dlouhý závěr s lehkými tóny cedru

Doporučení:

Krásná brandy, kterou oceníte především jako vynikající digestiv. Tedy pokud ji ještě vůbec dokážete sehnat.
Související články

Koňak, který u nás bohužel nekoupíte: Geffard Vielle Grande Champagne Reserve
Léčba koňakem: Cognac Pierre Ferrand Selection Des Anges
Cigar Club Cognac XO Jean Fillioux
Frapin Multimillésime No 5 Cognac
Hezký koňak pro začátečníky: Ragnaud Sabourin Alliance No 4 (VS)
Koňak z revolučního roku: Frapin Château de Fontpinot Millésime 1989
Cognac Audry Exception
Daniel Bouju Sélection Spéciale Grande Champagne Cognac
Nové kousky do sbírky: koňaky Godet 1981 a AE Dor XO Carafe Nolly
Malé radosti z oblasti Cognac
Radosti z Cognacu: Bache Gabrielsen VSOP Fine Cognac


1 komentář:

  1. Byl jsem diagnostikován Herpes před 2 lety a vyzkoušel jsem všechny možné prostředky k tomu, abych získal lék, ale bezvýsledně, dokud jsem na zdravotním fóru neviděl příspěvek o bylinném doktorovi (Dr. Akhigbe), který připravuje bylinné léky na léčení všeho druhu nemocí včetně Herpesu, zpočátku jsem pochyboval, jestli je to skutečné, ale rozhodl jsem se ho vyzkoušet, když jsem kontaktoval dr. Akhigbeho prostřednictvím jeho e-mailu: drrealakhigbe@gmail.com, vedl mě a připravil bylinnou medicínu a poslal mi ji prostřednictvím kurýrní doručovací služba, když jsem obdržel balíček (bylinná medicína) Dal mi instrukce, jak ji konzumovat, začal jsem ji používat podle pokynů a přestal jsem dostat ohniska a vředy začaly mizet, mohli byste věřit, že jsem byl vyléčen z tohoto smrtícího viru během dvou až tří týdnů a všimne si změn v mém těle. Dny používání tohoto léku REMEDY nemohly nejprve uvěřit uzdravení, dokud to nevidím, protože moje HERPES se vyčistí jako magie. Dr. Akhigbe také používá svůj bylinný lék k léčbě nemocí, jako je HIV, HERPES, RAKOVINA, ALS, CHRONICKÁ CHOROBA, SRDCE , LUPUS, ASTHMA, DIABETY, MARBURG VIRUS, HEPATITIS A A B.ECZEMA, ZPĚT BARVY, VNĚJŠÍ INFEKCE, ASTHMA, MALARIA, DENGUE FEVER, BACTERIA DIARRHEA, RABIES, OBESITY, PROGERIA, MENINGITIS, ARTHRITYLESK, ZEM , PULMONÁRNÍ HYPERTENZE, PENISOVÁ EJACULACE, UTIVNÍ, LCERA HPV, DENGUE, CELIACOVÁ CHOROBA, OSTEOPORÓZA, RHEUMATISM, THYROID, CHLAD A FLU, KIDNEY CHOROB, ACME. TOXOPLASMOSISM ERYSIPELAS. atd. Kontaktujte tohoto skvělého bylinného lékaře dnes, otce bylinných kořenů. e-mailem: drrealakhigbe@gmail.com nebo Whatsapp ho +2349010754824 a vyléčit trvale On je skutečný..website: https: drrealakhigbe.weebly.com

    OdpovědětVymazat